Top
 

Zajęcia indywidualne

 • Kurs językowy
 • Konwersacje w języku obcym - Speaking
 • Korepetycje
 • Przygotowanie do egzaminu maturalnego
 • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Zajęcia w parze

 • Kurs językowy
 • Korepetycje
 • Przygotowanie do egzaminu maturalnego
 • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Zajęcia w grupie

 • Kurs językowy
 • Przygotowanie do egzaminu maturalnego
 • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
 • Zajęcia do 6 osób w grupieKurs językowy

Kurs językowy zazwyczaj odbywa się w grupach ale jest również możliwy w parze lub indywidualnie. Na ten moment tę ofertę kierujemy głównie do dzieci i młodzieży. Oferowany przez nas kurs to nasz autorski program, który jest niezależny od programu nauczania w szkołach. Uczniowie otrzymają wszystkie materiały od lektorów, w niektórych przypadkach istnieje możliwość zakupienie książek, ale nie jest to obowiązkowe. Kurs nie opiera się na podręcznikach szkolnych. Tworząc grupę bierzemy pod uwagę wiek oraz poziom zaawansowania języka obcego. Kurs językowy skupia się na podniesieniu poziomu języka obcego a przerabiane tematy oraz słownictwo dostosowane są do poziomu grupy. Kurs prowadzony jest gównie w języku obcym a największy nacisk stawiany jest na swobodną komunikację.

Kurs w grupie dla dzieci przewiduje zabawy ruchowe, gry planszowe, piosenki, krótkie bajki, zabawy przy użyciu flashcards, zadania grupowe oraz pracę indywidualną przy wypełnianiu kart zadań. A co więcej, zdarzają się także zajęcia specjalne na których: pieczemy pancakes, tworzymy domek z piernika, dekorujemy babeczki czy szukamy skrzyni ze skarbem a to wszystko bawiąc się językiem. Kurs dla młodzieży również przewiduje zajęcia oparte na zabawie czy kreatywnych zadaniach ale ćwiczone struktury gramatyczne są bardziej zaawansowane.

Istnieje możliwość utworzenia własnej grupy.

 

 

Korepetycje

Zajęcia w formie korepetycji zazwyczaj dobywają się indywidualnie lub w parze. Na życzenie możemy utworzyć niewielką grupę. Korepetycję są formą zajęć gdzie skupiamy się na nadrobieniu zaległości. Ta oferta jest kierowana do uczniów w każdym wieku, którzy mierzą się z trudnościami w nauce języka obcego w szkole. Na tego typu zajęciach pracujemy głównie z książką, którą uczeń przerabia szkole a dodatkowo lektorzy przygotowują materiały dydaktyczne, które mają na celu uzupełnienie braków. Zajęcia są dostosowywane indywidualnie do potrzeb. Lektor tłumaczy zagadnienia gramatyczne, pomaga odrobić pracę domową oraz przygotować ucznia do testu. Ilość zajęć w tygodniu jest uzależniona od ilości zaległości w nauce oraz pracy samodzielnej ucznia w domu. Już po kilku zajęciach widać znaczną poprawę w wymowie/czytaniu czy w samodzielnym rozwiązywaniu zadań przez ucznia.

 

Konwersacje

Zajęcia z konwersacji dedykowane są dla osób, które chciałby swobodnie porozumiewać się w języku obcym oraz pokonać barierę językową. Kurs jest odpowiedni dla osób, które miały już wcześniej styczność z językiem obcym i posiadają przynajmniej podstawowy zakres słownictwa. Poziom kursu jest dostosowany do umiejętności rozmówcy. Na zajęciach ćwiczymy dialogi, prowadzimy dyskusje na różnorakie tematy wzbogacając słownictwo a przy tym uczymy użytecznych zwrotów z życia codziennego. Mimo, że są to zajęcia z konwersacji czasami występują krótkie filmiki, fragmenty tekstu, lub nagrania native speakerów, które później omawiamy oraz są podstawą do dalszej dyskusji.

Na zajęciach z konwersacji możemy również przygotować do matury ustnej, na których większy nacisk położymy na omawianie maturalnych zestawów ustnych. Uczeń zostanie zaznajomiony z przydatnymi zwrotami oraz z zaawansowanymi zwrotami, które pomogą zapunktować przed komisją. Nauczymy jak odpowiadać na każdy rodzaj zadania maturalnego. Na zajęciach zostaną przećwiczone wszystkie działy tematyczne z zakresu maturalnego. Program przewiduje uporządkowanie wiedzy z zakresu gramatyki, tak aby uczeń wypowiadając się na maturze płynnie używał odpowiednich czasów.

 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty lub egzaminu maturalnego

Przygotowanie do egzaminu należy rozpocząć przynamniej rok wcześniej. Zalecamy jak najwcześniej rozpocząć systematyczną naukę, aby przygotowania przebiegały bezstresowo a wynik egzaminu był satysfakcjonujący. Zajęcia przygotowujące do egzaminu to w większej mierze rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych, które zawierają zadania z zakresu słuchania, czytania, pisania oraz gramatyki. W ten sposób zapoznajemy ucznia z każdym typem zadań oraz uczymy metod rozwiązywania zadań typowo egzaminacyjnych. Co więcej, przeprowadzana jest powtórka wszystkich czasów i innych struktur gramatycznych, które obejmuje zakres egzaminu. Niezbędne będzie zaopatrzenie w repetytorium, resztę materiałów dostarczy lektor.

Możliwe jest przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

 

Możliwość utworzenia własnej grupy!

 

Masz pytania?

Jeżeli chcesz aby twoje dziecko z zaangażowaniem i uśmiechem uczyło się języków obcych? Zapraszam do kontaktu.

+48 535 859 195

Opinie klientów

 • Bardzo przyjemna atmosfera, kreatywne metody nauki i indywidualne podejście do ucznia, a także bezstresowe rozmowy w języku angielskim. Serdecznie polecam!!!

  Dominika

 • Super zajęcia, oceny odrazu lepsze bardzo polecam 😃

  Igor

 • Uczę się u Pani Wiktorii ponad pół roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zajęć. Widzę po sobie, że dużo lepiej mi idzie hiszpański od momentu, od którego zaczęłyśmy wspólną naukę. Polecam!!

  Wiktoria

 • Polecamy z całego serca. Dziewczynki czekają na każdą lekcję z Panią Wiktorią bo nie tylko jest miła atmosfera ale co najważniejsze diżo z tych lekcji wynoszą. Bardzo dobry nauczyciel.

  Katarzyna

 • Z całego serducha polecam!! Najlepsza p. Wiktoria

  Angelika

 • Polecam! Wiktoria ma wielką wiedzę i mówi jak native speaker po angielsku i hiszpańsku.

  Angelika

Dołącz do nas już dziś i otrzymaj dyplom

W LOCO ACADEMY gwarantujemy:

 • Urozmaicone zajęcia dla dzieci
 • Efektywne kursy dla młodzieży oraz dorosłych
 • Skuteczne przygotowanie do egzaminów
 • Małe grupy
 • Zajęcia indywidualne

Odwiedź nasz profil na FB

Kontakt


Masz pytania?
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Szkoła językowa LOCO ACADEMY
Wiktoria Musialik

ul. Piłsudskiego 21
42-360 Poraj
NIP: 5771996336

l.school@locoacademy.com
tel. +48 535 859 195

Formularz kontaktowy: